Náš tým

Jiřina Kočí

Jmenuji se Jiřina Kočí a ráda zpívám. Písničky mě provází od dětství. Většinu života se věnuji zpěvu jak sólovému, tak i ve sboru. Vystudovala jsem pedagogickou školu. Hraji na klavír, kytaru a další nástroje, které jsou po ruce. Mám dva syny, kteří se mnou sdílejí radost z hudby a díky mému muži jsme celá rodina propadli kouzlu stepování, které nás skvěle propojuje. Malý muzikant je pro mě další příležitostí jak vtáhnout děti i rodiče do prožitku radosti z písniček a pohybu. Věřím, že hudba je velkým spouštěčem radosti v nás.

Katka Krakowková

Tanečnice a letkroka, kterou budete znát ze Star Dance, kde tančila s Adamem Mišíkem. Máme radost, že posílila náš lektorský team a bude se starat o to, aby se maminky dostaly zase do formy... 

Jarka Šmejkalová

Jarka je skvělou tanečnicí mnoha stylů. Již mnoho let se věnuje výuce, a to nejen kurzů pro ženy, ale také pro páry. Svou činností zasahuje také do oblasti péče o děti, a to především dozorem nad dětmi ve Flejmíkovi, vedením výtvarných kurzů či tanečků pro prcky. 

Mgr. Šárka Kučerová

Další posila našeho teamu, skvělá lektorka, ale i báječný človíček... 

Více o Šárce naleznete na jejím webu www.pocatkymaterstvi.cz

 

V našem teamu zajišťuje vedení kurzů VÝCHOVA BEZ PORAŽENÝCH pro rodiče 

Terezka Hoření

Tereza Hoření se tanci věnuje od 5 let, kdy nejprve 6 let tančila balet. Od té doby si vyzkoušela mnoho tanečních stylů - latinskoamerické tance, streetdance, jazz dance, salsu, bachatu, zouk nebo třeba west coast swing.

V roce 2011 začala předávat své taneční zkušenosti dále - nejvíce se věnovala kroužkům latinskoamerických a standardních tanců pro děti, vedla také kurzy pro dospělé.

V současné době nejvíce tančí párové karibské tance (salse a bachatě), zouk a west coast swing.

Kromě toho se jako závodnice, instruktorka a rozhodčí věnuje dogdancingu - tanci se psem, kde taneční pohyby kombinuje s různými triky svých pejsků.

Terka Minářová

Tancem žiji již od dětství. Od baletu a Disco dance jsem se dostala ve svých devíti letech ke Street dance, kterému jsem se dalších deset let věnovala závodně - s taneční skupinou Filla Crew jsme se stali několikanásobnými finalisty mistrovství ČR. Dnes už mi větší radost dělá předávání této dovednosti mladším, a proto jsem po nástupu na Pedagogickou fakultu UK začala učit Street dance na základních školách v Praze (pod společnostmi DC Fialka, Kroužky). Podařilo se mi tak spojit dvě největší vášně, tanec a výuku dětí.
Základem dobrého učitele je podle mého názoru sebevzdělávání, proto stále navštěvuji workshopy předních českých i zahraničních tanečníků (vzdělávala jsem se např. v Out Of Bounds, BDS Academy nebo Dance Academy Prague, účastnila jsem se českých festivalů, jako je Choreo Connection, jezdím i na zahraniční festivaly). Mimo to již druhým rokem asistuji na kurzech Zouku u tanečního lektora Brandona. Nyní se na vás budu těšit také na svém kurzu Streetu ve Flame Dance!

Jannah

Jannah je profesionální česká tanečnice, která se orientálnímu tanci intenzivně věnuje již více než 10 let a za tu dobu se stal neoddělitelnou součástí jejího života. 
Věnuje hlavně klasickému egyptskému stylu orientálního tance a arabskému folklóru ve všech jeho podobách. V oblibě má hlavně emocionální egyptské styly jako baladi, tarab, golden era a vystoupení s živou hudbou. 
Je dvojnásobnou vítězkou soutěže Queen of Baladi a také několika dalších ocenění na mezinárodních festivalech v Čechách, Polsku a Velké Británii. 
Orientální tanec vyučuje již od roku 2005. 

 

Petr Fabík

Náš technický poradce a guru, ale zároveň lektor tanců... Tatínek 10 ti leté Míši a 8 letého Matýska. Majitel tanečního studia, ve kterém Flejmík funguje. Zároveň spolupořádá akce a podílí se na jejich organizaci. 

Kamila Mokráčková

Nová posila našeho teamu... Maminka malého Kubíčka a Jendy. Pořádání akcí pro děti se věnuje již dlouhou dobu, nechybí jí ani zkušenosti v oblasti laktačního poradenství... Kamča je také dula. 

 

V roce 2018 posílí náš team a společně pro Vás zorganizujeme nejen akce pro děti, ale i plánované podpůrné skupiny věnované výchově dětí, porodům a dalším zajímavým tématům,

Monika Grimová (Tvoření pro radost)

Monika se vyráběním různých úžasných kousků od módních doplňků až po ozdoby domácnosti zabývá již řadu let. Věnuje se ráda háčkování, pletení, výrobě korálkových šperků. Ve Flejmíkovi vede workshopy Tvoření pro radost, které mají veliký úspěch. 

1 | 2 >>