Baby signs- seminář znakování

14.01.2014 10:00

Milí rodiče, 
dovolujeme si Vás pozvat na seminář určený pro rozvoj dětské řeči a komunikace s Vaší ratolestí, a to ZNAKOVÁ ŘEČ PRO BATOLATA! 

Co a k čemu je vlastně program Baby Signs® (znaková řeč pro batolata) ve zkratce

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? 
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. V Česku je to novinka, ale ve světě se znakování s miminky a batolaty používá už přes 20 let. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví, co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.

Co je obsahem semináře pro rodiče?

Dvouhodinový kurz, při kterém se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs®. Dozvíte se, jak poznáte, kdy je pro Vaše batole nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit, jak průběh vývoje komunikace probíhá, jak rozpoznat známky pokroku a naučíte se prvních 16 znaků. Semináře jsou připravené zábavnou a interaktivní formou. Seznámíte se při nich s jinými maminkami a tatínky, kteří se znakováním začínají. Semináře jsou, jak z názvu vyplývá, pro rodiče, ale rádi Vás uvítáme i s Vaším miminkem nebo batoletem. Semináře jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o Vaše dítě.

Kdy je nejlepší se semináře zúčastnit?

To je velmi individuální. Doporučujeme, aby se rodiče semináře zúčastnili nejpozději kolem prvních narozenin dítěte. Mnoho rodičů však začíná se znakováním dříve, a tak se také účastní semináře během několika prvních měsíců. Stojí i za úvahu, zda se nezúčastnit semináře již v těhotenství, protože když náš drobeček přijde na svět, je často poněkud obtížnější si najít čas na seminář.

Kolik seminář stojí?

Doporučená cena semináře závisí na typu materiálů, které si zvolíte. Máte možnost si zvolit Kompletní sadu materiálů (879 Kč) obsahující knihu a DVD pro rodiče, 4 malá leporela pro děti, video pro děti a praktický přehled znaků nebo jen základní materiály (499 Kč), které obsahují pracovní sešit pro rodiče (20 stran A4 se základními informacemi o znakování a pracovními listy) a praktický přehled znaků. Náplň kurzu je u obou možností stejná. Materiály obsažené v Kompletní sadě nelze zakoupit jednotlivě.

Jak se na seminář přihlásit?
Stačí vyplnit registrační formulář: https://docs.google.com/forms/d/1bCZ_1igjKLQSB5p8VQsSLHacY3rK7s-UtmhBtoGdBhE/viewform
a/nebo kontaktovat emailem přímo lektorku semináře Kateřinu Šíchovou na fit.kacka@gmail.com

Už teď se na Vás i Vaše miminka/batolata těšíme!