O Flejmíkovi

Jsme dětský klub, který vznil v roce 2013 při tanečním studiu FLame Dance, proto Flejmík. Pravidelně se scházíme během tanečních kurzů, abychom si vylepšily kondici i postavu. :-) Společně se učíme tvořit nové věci, nejen praktické, ale i pro radost, jako např. vánoční hvězdy z korálků (jedinečné ozdoby na stromek), háčkované náramky či velikonoční věnce. 

Pro ty nejmenší máme připravenu pravidelnou čtvrteční Flejmíkovu hernu, ale i Hrátky s Flejmíkem. Nabízíme i další kurzy jako Latina pro děti (6-12 let), Street Dance all styles (12-18 let) nebo Zumba (15+) a Reggaeton (15+).

Samozřejmě se věnujeme i maminkám, a to i nastávajícím. Od 1.10. otevíráme kurzy cvičení pro těhulky. Tančit s námi mohou i maminky, a to v kurzech pro dospělé (Salsa pro ženy, Latin dance, Zumba, Reggaeton,...) .

 

Těšíme se na Vás!!!

 

 

Pro koho jsou kurzy určeny? 

Kurzy jsou vhodné pro maminky po porodu, děti od miminek až po předškoláky, ale průběžně otevíráme kurzy od školního věku až pro dospěláky, kteří mají volno v průběhu dopoledne a brzkého odpoledne, a chtějí ho aktivně strávit cvičením či tancem.